Pinghu Tendency Hardware Co.، Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما
Pinghu Tendency Hardware Co.، Ltd
تلفن: + 86-573-85845365
فکس: + 86-573-85845364
پست الکترونیکی: ariel@tdc-hardware.com
وب: www.tdc-hardware.com
لولا برای امنیت
لولا برای امنیت4 اید × 4 اید × 2.5 mm لولا درب با گوشه میدان، درجه بالا در اواسط آهن خام پایان کامل، نمونه رایگان برای چک کردن کیفیت خود را دارد.


产品描述_02产品描述_03产品描述_04产品描述_05产品描述_06产品描述_07产品描述_08产品描述_09

این لولا برگشت پذیر هستند. اگر لولا مخالف از آنچه شما نیاز دارید را دریافت می کنید، فقط سوار یک طرف، پین حذف و راه شما به آنها نیاز به مونتاژ مجدد.

ما پیدا کرده اند که بسیار معمول است که این نوع لولا نصب شده نادرست هنگامی که درب ساخته شده است. در نتیجه اگر شما سفارش شما لولا بر اساس از نوسان توسط شما بدون مقایسه خود لولا نصب شده به نمودار... فرصت خوبی است که شما می کنید لولا نوسان نادرست وجود دارد. سپس شما برای تعویض تماس بگیرید و ما آنها را ارسال کنید دوباره به شما دستور داده و آنها را دوباره خواهد نادرست. فقط بهتر است برای باز کردن درب خود را و مقایسه نمودار ما قبل از سفارش است. لولا برای امنیت.

این لولا یاطاقان ¬ های با کیفیت بالا ساخته شده از فولاد و پس از اتمام مختلف در دسترس هستند.  لذت بردن از مزایای لولا یاطاقان توپ: عملیات صاف مانع از صداهای squeaking، کمتر فلز به فلز اصطکاک و عمر طولانی تر!

مشخصات محصول:

  • فولاد اندود

  • شامل تطبیق پیچ

  • 3 سوراخ نشان داده شده

  • سنج. 085"(2.2 میلی متر)

  • استفاده معمولی: 1 1/4" به ضخامت درب 1 1/2"

  • پین متحرک

در جفت - فروش یک جفت است؟

پایان: ساتن نیکل، روغن اثر مالش برنز روشن برنج برنج عتیقه عتیقه نیکل کروم ساتن و جلا کروم

فراموش نکنید که به برخی از لولا اضافی طولانی پیچ چوب خرید اگر شما به جای لولا قدیمی خود را.  این به طور خاص در تولید به کمک تراز خود را درها و مطمئن شویم که لولا در جای خود نگه.  ما پس از اتمام متعدد موجود از جمله نیکل ساتن فولاد ضد زنگ روغن مالیده برنز برنج عتیقه و روشن است

1-关联销售2-安装方法3-公司介绍4-生产规模及流程5.检测、见证、联系6-联系方式Ariel Sun

محصولات مرتبط
Hot Tags: امنیت لولا، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی