Pinghu Tendency Hardware Co.، Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما
Pinghu Tendency Hardware Co.، Ltd
تلفن: + 86-573-85845365
فکس: + 86-573-85845364
پست الکترونیکی: ariel@tdc-hardware.com
وب: www.tdc-hardware.com

بلبرینگ لولا درب

  بلبرینگ فولادی لولا درب

  ساتن نیکل درب لولا، درجه بالا مواد اولیه خام، کامل ساتن نیکل، نمونه رایگان برای چک کردن کیفیت خود را.

  5 اینچ 4BB لولا

  لولای درب بلبرینگ لهستانی که بسیار خاموش و صاف است، سطح کامل که نیاز شما با کاهش 20 درصدی قیمت برای فروش می باشد، نمونه هایی برای بررسی کیفیت خود هستند.

  4.in × 3.5in × 2.0mm-2BB لولا درب نایلون واشر برنجی برنجی

  4 "× 3.5" × 2.0mm-2BB لولا درب نایلون لعاب برنجی لولا درب لولا Wight Hinge درجه فولاد خفیف، تمام انواع می تواند پذیرفت اگر شما نیاز 30٪ تخفیف قیمت برای ارتقاء ما قابل اجرا خواهد بود.

  3 اید × 2.5 × 2. 0mm 2BB برنجی آبکاری نایلون واشر لولا

  3 "× 2.5" × 2. 0mm 2BB برنجی آبکاری نایلون واشر درب لولا گندیده لولا درجه فولاد خفیف، انواع finsih قبول می تواند اگر شما need.30% خاموش قیمت خواهد شد قابل اجرا برای ما ارتقاء.

  4''x3''x2.0mm-2BB لولا درب نایلون واشر برنجی برنجی

  4''x3''x2.0mm-2BB لولای درب واشر نایلون پوشش داده شده با برنج از فولاد با کیفیت بالا با تخفیف 30٪ برای ارتقاء ساخته شده است. نمونه ها برای بررسی کیفیت شما رایگان هستند.

  نایلون واشر واشر

  نایلون واشر واشر با ارزان ترین قیمت و مواد با کیفیت بالا مواد اولیه با 30٪ تخفیف برای فروش ترویج، نمونه برای چک کردن کیفیت خود را رایگان است.

  یاطاقان ¬ های تزئینی Crankel لولا

  یاطاقان ¬ های تزئینی crankel لولا با انواع اتمام، خام با درجه بالا در اواسط فولاد، می تواند با ارزان ترین قیمت از گرايش سخت افزار با 30 ٪ خاموش نمونه رایگان برای چک کردن کیفیت خود را به فروش می رساند.

  لولا با 4BB

  لولا با یاطاقان ¬ های توپ 4، ویژگی های بیشتر هموار تر خاموش هستند. تمایل شرکت به طور مستقیم با 30% از ارتقاء و نمونه های رایگان برای شما چک کردن کیفیت فروش.

  سوزن کروی بلبرینگ درب لولا

  لبه درب کروم توپ تحمل که بسیار خاموش و صاف است، سطح کامل که نیاز شما با کاهش 20 درصدی قیمت برای فروش، نمونه برای چک کردن کیفیت خود رایگان است.

ما حرفه ای لولا درب تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین هستند. خوش آمدید به لولا درب بلبرینگ با کیفیت بالا از کارخانه ما.