Pinghu Tendency Hardware Co.، Ltd
صفحه اصلی > دربارهی ما
دربارهی ما
تماس با ما
Pinghu Tendency Hardware Co.، Ltd
تلفن: + 86-573-85845365
فکس: + 86-573-85845364
پست الکترونیکی: ariel@tdc-hardware.com
وب: www.tdc-hardware.com

Tendency (TDC) سخت افزار در بزرگترین مرکز توزیع Hinge چین در Pinghu واقع شده است که محیط زیست زیبا و موقعیت جغرافیایی فوق العاده و حمل و نقل مناسب (120 KMS به فرودگاه شانگهای Pudong، 120 KMS به بندر شانگهای، 80 KMS به بندر نینگبو) است.

تمرکز سخت افزار TDC بر تحقیق و توسعه، تولید و فروش لولای درب مانند لولا درب، لولا تجاری، لولا لولا، لولا تسمه، لولای جوش، لولا فولادی ضد زنگ، لولا لولا، لولا و غیره منحصر به فرد به اروپا گسترش یافته است ، امریکا، خاورمیانه، آفریقا، آسیای جنوب شرقی در مورد چندین کشور، یکی از بهترین کارخانه های لولایی است.

تمرکز سخت افزار TDC بر تحقیق و توسعه، تولید و فروش لولای درب از سال 1987، پس از سی سال مبارزه سخت، ما تجربه غنی در تولید را تدارک دیده و گروهی از کارکنان حرفه ای و فنی را با قدرت قوی قوی، سیستم مدیریت دقیق ، تشخیص پیشرفته. 100 مجموعه از انواع ماشین آلات پانچ، بیش از 50 مجموعه از ماشین های تراش CNC و بیش از 30 مجموعه از تجهیزات پشتیبانی وجود دارد.

از زمان تاسیس ما، ما روحیه "تمرکز حرفه ای، پیشگام و ذهنی" و "ایمان پایدار، پیشرفت عملی" فلسفه کسب و کار، با کیفیت محصولات با کیفیت و خدمات با کیفیت پایه، ما اعتماد و ستایش مشتریان در سراسر جهان را به دست آورده ایم.

به این ترتیب، ما صادقانه امیدواریم که همه دوستان TDC بتوانند ما را به طور پیوسته حمایت کنند. بر اساس همکاری نزدیک، مزایای متقابل، ما معتقدیم که آینده ای روشن تر را ایجاد خواهیم کرد!